|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

Sekret ślimaka

Silnie regenerujący, odżywiający i nawilżający zabieg stworzony pod okiem specjalistów z laboratoriów m’onduniq. Dzięki zastosowaniu ekologicznego i naturalnego ekstraktu ze śluzu ślimaka jest to propozycja terapeutyczna dla osób, które borykają się z wieloma problemami skórnymi. Zabieg wykorzystuje niezwykłe właściwości, które wynikają z naturalnych składników znajdujących się w śluzie ślimaka Helix Aspersa Muller. Występująca w wydzielinie naturalna alantoina w odróżnieniu od jej syntetycznych odpowiedników działa regenerująco i odbudowująco na skórę, łagodząc jednocześnie wszelkiego rodzaju podrażnienia i zaczerwienienia. Proteiny i 

witaminy  odżywiają i przyspieszają regenerację skóry. Kolagen i elastyna poprawiają jędrność skóry, zwiększają jej elastyczność oraz przywracają sprężystość przyspieszając jednocześnie likwidację zmarszczek. Mukopolisacharydy chronią przed utratą wody w skórze zapewniając jej odpowiedni stopień nawilżenia, działają kojąco i łagodząco.
Naturalne antybiotyki zmniejszają stany zapalne, zwalczają szkodliwe bakterie oraz przyspieszają procesy lecznicze. Alfa-hydroksykwasy usuwają martwe komórki naskórka, wygładzają i oczyszczają skórę oraz regulują procesy wydzielania sebum. Dodatkowo przyspieszają regenerację oraz spowalniają procesy starzenia się skóry. 

Opcja 1: zabieg z okluzyjną regeneracją żelową Gel Regenerant Visage

Opcja 2: zabieg z maską regenerującą Shaker Mask Pell-Off

Wskazania: skóra podrażniona i przesuszona, trądzikowa oraz z bliznami.

Częstotliwość wykonywania zabiegów: poleca się serię 6-12 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy.

 

Honorujemy bony Sodexo