|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

Poznaj rewolucyjny sposób na piękną sylwetkę
Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej bezboleśnie

 

Czas trwania zabiegu: 20 minut

 

Lipo Laser to innowacyjny zabieg dedykowany osobom chcącym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w różnych miejscach ciała. Działający w oparciu o technologię lasera zimno-diodowego pozwoli stracić kilka centymetrów w obwodzie oraz pokonać uporczywy cellulit.

 

Wiązka lasera powoduje naturalną reakcję chemiczną w obrębie komórek tłuszczowych, czego efektem jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol. Metabolity transportowane przez układ limfatyczny, wydalane są na zewnątrz.

 

Wymodeluj sylwetkę w przerwie na lunch

 

Laser zimno-diodowy przeznaczony jest do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdza się w przypadku zabiegów odchudzających i modelujących sylwetkę. A to wszystko bezboleśnie i bezinwazyjnie. Zabieg nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, dlatego możesz przeprowadzić go nawet w przerwie na lunch. Wystarczy poświęcić 20 minut, by zauważyć pierwsze efekty już po pierwszym seansie. Regularne powtarzanie zabiegów pozwoli uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

 

100% bezpieczeństwa

 

Lipo Laser to zabieg niezwykle bezpieczny. Wiązka światła laserowego celuje wyłącznie w adipocyty (komórki tłuszczowe), pozostawiając w stanie nienaruszonym sąsiednie tkanki i naczynia krwionośne.

 

Na bezpieczeństwo zabiegu wpływa również generowanie wiązki laserowej w postaci kolumnowej, dzięki czemu możliwa jest precyzyjniejsza kontrola nad ilością uwalnianego tłuszczu oraz zapobiegnięcie rozluźnieniu skóry.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

ciąża,

epilepsja,

choroby nowotworowe,

przyjmowanie leków na bazie ziół o działaniu światłouczulającym,

zakrzepica,

choroby autoimmunologiczne,

problemy dermatologiczne skóry.

 

Przed przystąpieniem do Lipo Laser, należy skonsultować się z lekarzem, by uzyskać zgodę na wykonanie zabiegu.

   

Zapomnij o nadmiarze tkanki tłuszczowej - już teraz poznaj modelującą moc zabiegu Lipo Laser.

 

Honorujemy bony Sodexo