|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

Wymodeluj sylwetkę ultradźwiękami
Skorzystaj z potencjału drzemiącego w lipokawitacji

 

Lipokawitacja bazuje na zaawansowanej technologii wykorzystującej kawitację ultradźwiękową. Jest zabiegiem odchudzającym, dzięki któremu można zlikwidować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową i zmniejszyć widoczność cellulitu.

 

Doświadcz spektakularnych efektów

 

Jeśli od dawna borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i "pomarańczową skórką" bez widocznych efektów, czas zmienić metodę działania. Poddaj się lipokawitacji, by doświadczyć zaskakujących rezultatów.

 

Zauważysz:

 

zmniejszenie obwodów poszczególnych partii ciała,

widoczną poprawę kondycji skóry - lepszą elastyczność i napięcie,

redukcję cellulitu,

redukcję widoczności blizn i rozstępów.

Zmiany w wyglądzie sylwetki będą maksymalnie widoczne. By uzyskać pełne efekty, warto wykonać 4-12 zabiegów przeprowadzanych 2 razy w tygodniu.

 

Bezpieczeństwo gwarantowane

 

Lipokawitacja jest bezinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem wspomagającym proces odchudzania. Wykonywany za pomocą zaawansowanego sprzętu najnowszej generacji zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy maksimum skuteczności.

 

Zanim jednak poddasz się zabiegowi, skonsultuj się z lekarzem - by sprawdzić, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Zalicza się do nich m.in.:

 

ciążę i okres karmienia piersią,

choroby nowotworowe,

epilepsja,

zaburzenia krążenia,

czynna infekcja,

obecność metalowych elementów wewnątrz tkanek,

obecność defibrylatora, rozrusznika serca.

 

Spełnij marzenia o szczupłej i wymodelowanej sylwetce bez cienia cellulitu. Odkryj moc drzemiącą w lipokawitacji - i Ty możesz pozbyć się niedoskonałości. 

 

Honorujemy bony Sodexo