|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

LASER IQ M'ONDUNIQ

LASER IQ 'Moc lasera' Kojąco-łagodzący fotodynamiczny zabieg do skóry naczyniowej i wrażliwej.

Dobroczynne właściwości światła są znane i wykorzystywane od wieków w helioterapii, jednej z najstarszych metod terapeutycznych. W LaserIQ jako źródło fluoroforów wybrano polifenole pozyskane z morwy indyjskiej (Morinda citrifoliai, znanej również
jako noni) - ze względu na ich zdolność absorpcji światła UVi emisji widzialnego światła czerwonego. Monochromatyczne światło czerwone o długości fali z zakresu 630-780 nm znane jest z właściwości gojenia skóry. Polifenole z morwy indyjskiejzostały w specjalny sposób nałożone na mineralny rdzeń fosforanu wapnia, tak aby absorpcja i emisja światła były jak najbardziej efektywne. LaserIQ zawiera także aminokwasy wyizolowane z drożdży niezbędne w tworzeniu macierzy pozakomórkowej skóry właściwej.
TERAPIA ŚWIATŁEM LaserIQ, pod wpływem światła UV, pobudza aktywność komórek w  głębszych warstwach skóry, a tym samym zwiększa aktywność fibroblastów i stymuluje odnowę skóry.

 

Zabieg:

 

-koi i łagodzi podrażnioną skórę

-zmniejsza pieczenie i zaczerwienienie skóry

-Idealny dla skór naczyniowych -działa wyciszająco naskórę nadwrażliwą

-zmniejsza rumień i zaczerwienienia

-troxerutyna poprawia ukrwienieskóry

-troxerutyna działa uszczelniająco nanaczynka krwionośne i zmniejsza ich widoczność -Zastosowany wprodukcie innowacyjny składnik botaniczny zamienia promienie UV na światło czerwone, które znane jest ze swoich właściwości przypieszających procesy naprawcze skóry. Pod wpływem światła czerwonego następuje zwiększenie elastyczności, redukcja zmarszczek oraz poprawa koloryt u skóry.

 

DZIAŁANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH:

 

Witaminę PP ( B3 ) – która naniesiona skórę może przenikać głębiej w skórę i zwalczać różne problemy jak trądzik, wypryski, zaczerwienienia, szorstkość i stany zapalne.

Kwas salicylowy, który posiada właściwości przeciwzaskórnikowe, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne, keratolityczne. Pomaga zwalczać zaskórniki, powierzchniowe przebarwienia i zmniejsza łojotok.

Troxerutynę to najlepiej przyswajalną przez skórę postać rutyny. Działa ona ochronnie na naczynia krwionośne i limfatyczne, zwiększa elastyczność i przepuszczalność, zapobiega pękaniu naczyń włosowatych, krwionośnych i limfatycznych. Minimalizuje również widoczność rumienia, koi przy nadreaktywności naczynek krwionośnych i trądziku różowatym.

Algi brunate, które zawierają pełną gamę składników odżywczych, soli mineralnych i witamin. Dostarczają one makro i mikroelementy, witaminy C, E, K, z grupy B oraz prowitaminę A, a także NNKT. Działają przeciwstarzeniowo oraz łagodząco na podrażnienia.

Ekstrakt z kasztanowca  przywraca prawidłową elastyczność, poprawiają krążenie oraz hamują aktywność enzymu hialuronidazy, który odpowiedzialny jest za rozkład kwasu hialuronowego. Ekstrakt działa przeciwświądowo, przeciwobrzękowo i jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym absorbującym promieniowanie UVB.

 

Honorujemy bony Sodexo