|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

Przywróć skórze jędrność i pokonaj cellulit
Zadbaj o ciało bezinwazyjnie i bezboleśnie

 

ENDERMOLOGIA

Czas trwania zabiegu: 20-50 minut (w zależności od partii ciała poddawanej kuracji)

 

Endermologia to przełom w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i w redukcji cellulitu. Masaż ssący, wykorzystując podciśnienie, polega na kontrolowanym, rytmicznym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Tajemnica skuteczności tkwi w połączeniu działania pracy rolek z niezwykle precyzyjnym określeniem obszarów wymagających korekty. Dzięki temu, że masaż ssący całkowicie koncentruje się na wskazanych miejscach (np. fałdów tłuszczowych na pośladkach), zadowalające efekty kuracji osiągane są w znacznie krótszym czasie.

 

Uwolnij organizm od toksyn

 

Endermologia to profesjonalny zabieg, dzięki któremu Twój organizm zostanie uwolniony od toksyn. Kuracja wykazuje szerokie działanie terapeutyczne, wpływając korzystnie na drenaż limfatyczny. Pozwala na detoksykację, powoduje przyspieszenie metabolizmu, likwiduje obrzęki oraz poprawia wydolność żylną.

 

Zapomnij o niedoskonałościach ciała

 

Endermologia to krok w stronę piękniejszego i wymodelowanego ciała. Zabieg ułatwia rozbicie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skutecznie eliminuje cellulit. Poprzez pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny, doskonale wpływa na wiotką i luźną skórę, poprawiając elastyczność i jędrność.

 

 

 Endermologia naprawdę działa

 

Endermologia to innowacyjny zabieg, który przynosi oczekiwane efekty w krótkim czasie. By uzyskać zadowalające rezultaty, zaleca się wykonanie zabiegów w 2 seriach.

 

I seria: 8-10 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

II seria: 4-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

 

Po uzyskaniu efektów: wymodelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu czy rozstępów, zaleca się kurację podtrzymującą. Wystarczy poddać się endermologii raz w miesiącu, by cieszyć się piękną figurą pozbawioną niedoskonałości.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Salon InBeauty Hair&Body daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Endermologia jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna. Wykonywana za pomocą zaawansowanego sprzętu i doświadczonych specjalistów, zapewni doskonałe rezultaty.

 

By zapewnić 100% bezpieczeństwa, pamiętaj o przeciwwskazaniach:

ciąża i karmienie piersią (do 3 miesięcy po zakończeniu laktacji),

miesiączka,

przebyte niedawno operacje,

choroby nowotworowe,

zapalenie żył,

 cukrzyca,

podwyższona temperatura ciała,

zmiany skórne i stany zapalne,

przepuklina,

uszkodzenia mechaniczne skóry.

 

Zawsze skonsultuj się z lekarzem, by stwierdzić możliwość poddania się zabiegowi.

 

Wymodeluj sylwetkę i pozbądź się niedoskonałości ciała. Dzięki endermologii jest to możliwe - szybko i bezboleśnie.

Honorujemy bony Sodexo