|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
Kosmetyka

Oddaj się luksusowej przyjemności

 

Kiedy zatrzymamy się, aby ulżyć naszemu przepracowanemu ciału? Jutro...Może kiedyś... Jak pójdziemy na urlop?... A może kiedy choroba nas dopadnie?

Nie zwlekaj zbyt długo, nie zastanawiaj się dłużej. Twoje ciało też ma prawo do wypoczynku i relaksu.

 

MASAŻ  KLASYCZNY

 

Masaż klasyczny to najbardziej znana forma masażu i jedna z najskuteczniejszych naturalnych terapii wspomagających nasz organizm. Szczególnie dobry efekt przynosi on w stanach napięcia mięśni, bólów pleców i kręgosłupa spowodowanych dużym wysiłkiem i przemęczeniem oraz stresem. Łagodzi także bóle głowy i problemy z zasypianiem. Jest to  świetna forma relaksu przywracająca dobre samopoczucie i wyzwala naturalną energię dającą siłę do działania.

 

MASAŻ SPORTOWY

 

Masaż sportowy ma na celu usunięcie zmęczenia, by jak najszybciej przygotować organizm do podjęcia kolejnego ekstremalnego wysiłku. Chodź jest on zbliżony do klasycznego masażu leczniczego, wykonywany jest z większą siłą i energią Tym samym spełnia trzy podstawowe funkcję:

Rozgrzewającą -  przygotowuje do treningów lub zawodów

Regenerującą -  przyspieszając powrót organizmu po dużym wysiłku do stanu prawidłowego

Leczniczą - €“ wspomagając leczenie urazów powstałych podczas treningu czy zawodów. Dodatkowo regularne poddawanie się zabiegom masażu sportowego korzystnie wpływa na wytrzymałość oraz elastyczność mięśni.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

 

Masaż bańkami pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych. Bańka chińska dzięki podciśnieniu jakie się  wytwarza w trakcie kontaktu ze skórą wyraźnie poprawia elastyczność skóry. Pomaga pozbyć się  złogów limfatycznych , poprawia przemianę materii w wyniku czego następuje  redukcja tkanki tłuszczowej co pomaga walczyć z cellulitem i rozstępami. Jest to doskonała technika masażu dla osób,  które są w trakcie odchudzania. Bańka chińska polecana jest również osobom, które są zestresowane, przemęczone oraz prowadzą siedzący tryb życia.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

 

Celem tego masażu jest uzyskanie  efektu rozluźnienia masowych tkanek oraz osiągnięcia psychicznego odprężenia. Masaż relaksacyjny jest najczęściej wykonywany z użyciem kosmetyków, np. olejki, kremy wspomagających działanie terapeutyczne.

 

MASAŻ TWARZY

 

Stosowany w celach profilaktyczno – pielę agnacyjnych. Działa pobudzająco na układ krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry i mięśni, a także do poprawienia jakości skóry. Skóra staje się bardziej elastyczna i rozświetlona. Pełni również rolę delikatnego peelingu ponieważ złuszcza warstwę rogową naskórka.

 

MASAŻ STÓP

 

Stopy stale nas gdzieś niosą, w nie zawsze dobrze dobranym obuwiu, każdego dnia narażone są wszelkie przeciążenia oraz urazy.

Masaż stóp głęboko relaksuje i pobudza naturalne siły organizmu. Polecany jest szczególnie w stanach ogólnego zmęczenia organizmu.Różne obszary na stopach odpowiadają poszczególnym częściom ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd. Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.

 

MASAŻ OLEJKAMI AROMATERAPEUTYCZNYMI

 

Uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Pozwala on odprężyć i zredukować  napięcie psychiczne. Masaż ten również wspomaga układ immunologiczny w walce z niesprzyjającymi warunkami środowiska zewnętrznego, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejsza napięcie miesiączkowe.

 

Honorujemy bony Sodexo