|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

TCA – rewolucja w koloryzacji włosów

 

Marzysz o tym, by Twoje włosy nabrały blasku i mieniły się intensywnym, modnym kolorem przez długi czas? Jeśli tak, przyjdź do InBeauty Hair&Body i skorzystaj z zabiegu koloryzacji z wykorzystaniem TCA. To rewolucyjny produkt, dzięki któremu farbowanie trwa krócej, a włosy nie blakną i stają się super jedwabiste.

 

Dlaczego TCA?

 

To zupełnie rewolucyjna formuła, która wprowadza nową jakość do:

 

koloryzacji – sprawiając, że sam proces jest krótszy o 66%, a farba utrzymuje się na włosach bez efektu „wypierania się” przez długi czas,

rozjaśniania włosów – TCA zapobiega uszkodzeniu struktury włosa podczas rozjaśniania, jednocześnie przyspieszając sam proces,

trwałej ondulacji – wzmacniając włosy i ich skręt,

odżywiania – dodany do odżywki nawilżającej czy zaaplikowany bezpośrednio na włosy sprawia, że stają się niesamowicie jedwabiste.

 

Jeśli chcesz zmienić kolor włosów lub rozjaśnić je: SZYBKO i BEZPIECZNIE - to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

 

Moc składników naturalnych

 

Najważniejszymi składnikami TCA są:

olej mineralny – nawilża włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i odżywione. Nie tylko poprawia ich wygląd, ale również pomaga w ich układaniu na co dzień.
olej jojoba – dzięki wysokiemu podobieństwu do ludzkiej skóry, jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, doskonale je nawilżając, wygładzając i wzmacniając

witamina E – jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym przed uszkodzeniem komórek wywoływanym przez wolne rodniki. Dzięki temu, chroni włosy przed zniszczeniami.

 

4Plex – keratynowa odbudowa podczas koloryzacji

 

Profesjonalna koloryzacja włosów nie tylko nie uszkadza ich struktury, a wręcz przeciwnie – pozwala je odbudować i wzmocnić aż po same końce. Jeśli chcesz, by Twoje włosy stały się zdrowsze, gładsze i bardziej lśniące – skorzystaj w InBeauty z koloryzacji oraz rozjaśniania z wykorzystaniem 4Plex: molekularnego kompleksu wiążącego. To produkt, dzięki któremu koloryzacja weszła w XXI wiek!

 

Czym tak naprawdę jest 4Plex?

 

To połączenie czterech wyjątkowych składników aktywnych, które działają na włos od środka do wewnątrz, wzmacniając jego strukturę i zamykając pigmenty koloryzujące w środku na dłużej.

Zaawansowany polimer pozwala otworzyć łuski włosa i dociera głębiej – tak, by wzmocnić jego własności retencyjne i strukturę od środka, naprawiając jednocześnie wszystkie złamania, do których doszło wcześniej.

Aminokwasy keratyny wzmacniają odporność wewnętrzną włosów na rozciąganie, wyraźnie zwiększając bezpieczeństwo rozjaśniania, pozwalając uzyskać bez ryzyka jaśniejszy kolor.

Hydrolizowane białko Quinoa pozwala nawilżyć i wygładzić strukturę włosa, zapobiegając ich plątaniu się i wysuszaniu.

Hydrolizowane białko Baobab – regeneruje włosy, intensywnie nawilżając je i zabezpieczając przed uszkodzeniami.

 

Po koloryzacji lub rozjaśnianiu z wykorzystaniem 4Plex, Twoje włosy:

 

uzyskają przepiękny odcień – tak jasny lub subtelny, jakiego oczekujesz,

będą odżywione na zewnątrz i od środka – zregenerowane, lśniące i gładkie,

będą się doskonale układać przez długi czas.

 

Zapytaj naszych stylistów fryzur o koloryzację i rozjaśnianie z wykorzystaniem zaawansowanych technik. Umów się na wizytę już dziś!

 

 

Honorujemy bony Sodexo