|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

Oto nasza mała rewolucja - Hair Touch Up, który w szybki sposób pozwoli Ci ukryć odrost i siwe włosy pomiędzy koloryzacjami w salonie.

Niezwykle łatwy w użyciu i szybki w działaniu. Idealny przed randką czy ważnym spotkaniem. Nasza profesjonalna odpowiedź na Twoje S.O.S.

Jak zachować nieskazitelny styl nawet dłuższy czas po koloryzacji? Do niedawna pozostawały nam coraz bardziej wymyślne fryzury, którymi zakrywałyśmy odrosty. A jeśli tuż przed wizytą zdarzała się randka lub ważne spotkanie, w panice starałyśmy się zapisać na wizytę w salonie. Dzięki sprayowi mieszczącemu się do torebki już w 10 sekund po aplikacji doświadczysz efektu pełnego krycia odrostów i siwizny. Dostępny w 5 odcieniach Hair Touch Up pomoże Ci zachować styl w decydujących momentach.

 

Ekskluzywny korektor błyskawicznie maskujący zarówno odrosty, jak i pojawiające się siwe włosy. Jest niezwykle trwały i odporny na wszelkie działania mechaniczne takie, jak na przykład ścieranie powodowane nakryciem głowy czy czesanie. Korektor nakłada się specjalnym, wygodnym w użyciu pędzlem – aplikacja (zawsze od nasady włosa ku końcom) jest szalenie łatwa i szybka, zaś efekt natychmiastowy.

 

Pędzel posiada również cieńszą końcówkę służącą np. do przyciemniania czy zagęszczania brwi. Korektor nie pozostawia lepkiego czy tłustego osadu – odpowiednio dobrany do koloru włosów jest niewidoczny i niewyczuwalny, nadaje włosom naturalnego blasku. Dzięki zastosowaniu korektora zaoszczędzamy mnóstwo czasu pomiędzy kolejnymi farbowaniami i zawsze jesteśmy przygotowane na poranne niespodzianki przed lustrem. 

 

 

 

Honorujemy bony Sodexo